47 interwencji w sobotę [zdjęcia] [wideo]

W sobotę 19 lutego ze względu na silne podmuchy wiatru doszło do wielu incydentów na terenie naszego miasta. Do pierwszego zdarzenia zostaliśmy zadysponowani kilka minut po godzinie 06:00. O godzinie 8:00 zaczęliśmy obsługiwać zgłoszenia za pomocą trzech naszych zastępów. W sumie obsłużyliśmy 47 zdarzeń. Zdarzenia głównie dotyczyły powalonych drzew, także na budynki mieszkalne. Chcielibyśmy podziękować cukierni „Anika” za słodki poczęstunek, Żabce na Sobieskiego za ciepłą kawę . Dziękujemy również za dużą gościnność mieszkańców podczas prowadzonych działań.

Poniżej publikujemy spis interwencji, natomiast na samym dole znajdziecie Państwo wideo nagrane przez członków MDP Luboń.

SPIS INTERWENCJI

Zdjęcia umieszczone w materiale własnością OSP Luboń

WIDEO :