Wypadek na skrzyżowaniu Dębiecka / Armii Poznań

W sobotę 25 września interweniowaliśmy w Wirach, gdzie mieszkańcy zauważyli wydobywający się dym niedaleko pola kukurydzy. Po dotarciu na miejsce okazało się, że na jednej z posesji rozpalono ognisko pod nadzorem. Po zakończonych działaniach zostaliśmy zadysponowani do drugiego zdarzenia.

Na skrzyżowaniu Dębiecka / Armmi Poznań doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu obecne były także dwa zastępy ze szkoły Aspirantów PSP z Poznania, straż miejska, policja oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Podczas prowadzonych działań ruch ulicą Dębiecką był zablokowany. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Zostały one przetransportowane do szpitala. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca działań, odłączenie zasilania w pojazdach oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych z drogi. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustala policja

Zdjęcia : Maciej / Archiwum OSP Luboń