Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Leszczyńska / Ostatnia

Dziś o godzinie 2:40 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia busa z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulicy Leszczyńskiej i Ostatniej w Poznaniu. Po dotarciu zastaliśmy jeden z pojazdów na boku. Obaj kierowcy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Niestety u pasażera samochodu osobowego stwierdzono zgon. Na miejscu działań obecne były także dwa zastępy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, Oficer Operacyjny, Zespoły Ratownictwa Medycznego, oraz policja. Prawdopodobnie samochód osobowy wymusił pierwszeństwo nad jadącym busem w kierunku Poznania. Ostateczny przebieg oraz przyczyny wypadku ustala policja.

O godzinie 4:00 interweniowaliśmy na ulicy Źródlanej w Luboniu, gdzie doszło do naderwania konaru drzewa, przez co doszło do zablokowania drogi. Za pomocą piły do drewna udrożniono przejazd.