Pożar na stacji benzynowej

W dniu dzisiejszym chwilę przed godziną 15:00 interweniowaliśmy na stacji benzynowej Orlen w Luboniu, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego. Przed przybyciem służb pracownicy stacji wyłączyli zasilanie obiektu, po czym udali się do strefy zbiórki. Po dotarciu na miejsce zastaliśmy pojazd w ogniu. Działania prowadzono w ataku i obronie. Na miejscu obecne były także dwa zastępy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Pożar nie uszkodził żadnych elementów stacji. Palący się pojazd posiadał instalacje gazową. Po niecałej godzinie interwencje zakończono.

Po działaniach na ulicy Sobieskiego interweniowaliśmy jeszcze :

  • na Autostradzie A2 w kierunku Warszawy – pożar samochodu
  • Przy ulicy 28 Czerwca 1956r. – Bliżej niezidentyfikowany pożar, ostatecznie alarm Fałszywy.
  • na Autostradzie A2 w kierunku Warszawy oraz Świecka – wypadek

Zdjęcia użyte we wpisie : Luboni.pl