Wypadek na Poznańskiej – samochód dachował

O godzinie 21:30 służby ratunkowe zadysponowane zostały do wypadku , który miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej z Pocztową w Komornikach. Ze wstępnych informacji wynikało, że jedna z osoba w wyniku zdarzenia została uwięziona w pojeździe. Po dotarciu pierwszych zastępów na miejsce okazało się, że wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu wydostały się o własnych siłach. Do czasu dotarcia Zespołów Ratownictwa Medycznego naszym zadaniem było udzielenie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobą poszkodowanym, odłączenie zasilania w pojazdach, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych. Skrzyżowanie podczas prowadzonych działań było zablokowane. Oprócz nas na miejscu działał zastęp z OSP Plewiska, Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu, JRG2, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja, która bada przyczyny praz przebieg zdarzenia. Po zakończonych działaniach zostaliśmy przekierowani do drugiego zdarzenia, które miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich a Puszkina w Luboniu.

Zdjęcia : Łukasz , Luboni.pl