Nocny pożar samochodu w garażu

Dzisiejszej nocy, kilka minut po godzinie 2:00 otrzymaliśmy wezwanie do pożaru samochodu zaparkowanego w garażu. Niezwłocznie udaliśmy się dwoma zastępami na ulicę Łączną w Luboniu, gdzie doszło do owego zagrożenia. Po dojeździe na miejsce zastano cały pojazd w ogniu. Ratownicy w aparatach Ochrony Dróg Oddechowych przystąpili do działań w ataku. Pożar prócz pojazdu zdążył strawić sporą część garażu. Na miejscu działań obecne były również dwa zastępy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania. Po godzinie 4:00 działania zakończono.

 

WSZYSTKIE MATERIAŁY ZAMIESZCZONE NA STRONIE OSPLUBON.PL SĄ CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORSKIM. JEŻELI W PUBLIKACJI NIE ZAZNACZONO INACZEJ, OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUBONIU NIE WYRAŻA ZGODY NA UDOSTĘPNIANIE MATERIAŁÓW NA INNYCH  STRONACH INTERETOWYCH BEZ WCZEŚNIEJSZEJ ZGODY.