Pożar altany na miejscu 4 zastępy

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani do pożaru altany w Wirach przy ulicy Łęczyckiej. Po dotarciu na miejsce ratownicy w aparatach Ochrony Dróg Oddechowych przystąpili do działań. Na miejscu pojawił się również zastęp z OSP Plewiska, Szkoły Aspirantów PSP z Poznania oraz Oficer Operacyjny. Mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem służb. W zadymionym budynku znaleźliśmy przestraszonego kotka, którego przekazaliśmy właścicielowi obiektu. Dzięki szybkiej reakcji pożar nie przedostał się do części mieszkalnej. Zespół Ratownictwa Medycznego czy Straż Miejska również była obecna na miejscu. Ruch podczas działań odbywał się wahadłowo.

 

WSZYSTKIE MATERIAŁY ZAMIESZCZONE NA STRONIE OSPLUBON.PL SĄ CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORSKIM. JEŻELI W PUBLIKACJI NIE ZAZNACZONO INACZEJ, OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUBONIU NIE WYRAŻA ZGODY NA UDOSTĘPNIANIE MATERIAŁÓW NA INNYCH  STRONACH INTERETOWYCH BEZ WCZEŚNIEJSZEJ ZGODY.