Zadymienie w pustostanie na Armii Poznań

W dniu dzisiejszym kilka minut po godzinie 15:00 alarmowo udaliśmy się na ulicę Armii Poznań gdzie w jednym z pustostanu zauważono wydobywający się dym. Na miejscu nie było zarządcy terenu , dlatego ratownicy zmuszeni byli przeciąć łańcuch by dostać do budynku. Jedna rota w aparatach Ochrony Dróg Oddechowych przy pomocy kamery termowizyjnej sprawdzili parter budynku. Na szczęście nikogo nie znaleziono w środku. Intensywne zadymienie powstało prawdopodobnie na skutek wypalania kabli przez nieznane osoby. Budynek oddymiono po czym działania zakończono. Na miejscu także dwa zastępy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania.

 

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie osplubon.pl są chronione prawami autorskimi w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim. Jeżeli w publikacji nie zaznaczono inaczej, Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu nie wyraża zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów bez wcześniejszej zgody.