Wypadek na Armii Poznań 

W dniu dzisiejszym na ulicy Armii Poznań doszło do wypadku oraz kolizji. Krótko po godzinie 18:00 wezwano nas do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce dotarł jako pierwszy Zespół Ratownictwa Medycznego. Obecne były także dwa nasze zastępy, jeden ze Szkoły Aspirantów oraz policja.  Naszym zadaniem było odłączenie zasilania w pojazdach, neutralizacja płynów ropopochodnych z drogi, kierowanie ruchem oraz zabezpieczenia miejsca akcji.  Po przebadaniu osoby biorącej udział w zdarzeniu, podjęto decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala. Ruch podczas działań odbywał się wahadłowo. W międzyczasie jeden z kierowców prawdopodobnie zapatrzył się na zdarzenie, w wyniku czego uderzył w hamujący przednim samochód osobowy. W tym zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

Fot. Luboni.pl