Wypadek na A2 – 3 os. poszkodowane

W dniu dzisiejszym kilka minut po godzinie 9:00 interweniowaliśmy A2 ( 157Km, kierunek Świecko ). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych oraz jednego osobowego.  Naszym zadaniem było udzielenie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, oraz odłączenie zasilania w pojazdach biorących udział w zdarzeniu. Użyliśmy także sprzęt Hydrauliczny. Ostatecznie trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Ruch podczas działań obywał się jednym pasem.

Wcześniej, o godzinie 8:00 interweniowaliśmy na S11 ( Zjazd na A2 kierunek Warszawa), gdzie doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy oraz osobowy. Jedna osoba wymagała hospitalizacji.

Fot. OSP Luboń