Wypadek na A2 – Użyliśmy sprzętu hydraulicznego

Wcześniej pisaliśmy o Karambolu na A2 w którym zderzyło się 7 samochodów w tym 5 samochodów ciężarowych.  ( WIĘCEJ INFORMACJI O ZDARZENIU )

Chwilę przed godziną 12 doszło do kolejnego zdarzenia na A2. Tym razem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych pomiędzy węzłem Luboń a węzłem Krzesiny w kierunku Świecka. Za pomocą sprzętu hydraulicznego wykonaliśmy dostęp do osoby poszkodowanej. W wyniku zdarzenia jedna osoba ostała poszkodowana. Autostrada na czas działań została całkowicie zablokowana w kierunku Niemieckiej granicy. Tworzą się ogromne utrudnienia. Na miejscu oprócz nas działali strażacy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania.

Fot. Matti, Tomek 
Wszelkie treści zamieszczone w tym  materiale ( zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych  .   Bez zgody redakcji Luboni.pl zabronione jest ich kopiowanie,.