Dwa wtorkowe wypadki

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Szkolnej, jeden pojazd w wyniku zderzenia uderzył w płot posesji. Jedna osoba została poszkodowana, której zostało udzielona Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Ruch odbywał się wahadłowo, działania polegały także na odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Na miejscu OSP Luboń, 2 zastępy ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja drogowa.

Drugie zdarzenie miało miejsce u zbiegu ulic Dworcowej i Reymonta. Na czas działań droga była zablokowana. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, zostało jej udzielona Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Działania polegały na odłączeniu akumulatorów oraz zabezpieczeniu miejsca akcji. Na miejscu OSP Luboń, Szkoła  Aspirantów PSP z Poznania, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja drogowa.

Info: Tobiasz Bernadek
Foto: Magdalena Kryś