Wypadek 4 samochodów osobowych – 3 osoby poszkodowan

26 grudnia, kilka minut po godzinie 18:00 doszło do wypadku na ulicy Poznańskiej w Komornikach (droga krajowa nr 5) .   Niezwłocznie udaliśmy się na miejsce akcji.     W zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe. W wyniku zderzenia 3 osoby zostały poszkodowane, zostały one przewiezione do szpitala. Ruch w początkowej fazie akcji był zamknięty w obu kierunkach. Następnie odbywał się wahadłowo.  Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca akcji, neutralizacja płynów ropopochodnych, odłączenie zasilania w pojazdach. Aktualnie mogą występować tam utrudnienia w ruchu drogowym . Przyczyny, oraz okoliczności zdarzenia ustala policja. Na miejscu działał także  zastęp   z OSP Plewiska, oraz ze Szkoły Aspirantów   PSP   z  Poznania.

 

Leave a Comment