Wigilia w OSP

W wyjątkowo rodzinnej atmosferze przebiegł wieczór z opłatkiem w   naszej remizie.   Wigilijny wieczór odbył się w sobotę 16 grudnia.

_Luboni.pl- Luboń oczami mieszkańcówDSC_0002 [Rozdzielczość Pulpitu]

Punktualnie o godzinie 17:00, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Marek Maciejewski powitał wszystkich przybyłych druhów. Po przemowie tradycyjnie wszyscy obecni podzielili się opłatkiem. Następnie wszyscy przystąpili do wspólnej wigilijnej kolacji. Po przepysznym posiłku,  druhowie otrzymali małe upominki, w tym kalendarz “OSP Luboń”  na przyszły rok. Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego kolędowania.

_Luboni.pl- Luboń oczami mieszkańcówDSC_0057 [Rozdzielczość Pulpitu]

W Piątek 15 grudnia, w budynku OSP Odbyła się wigilia dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Oczywiście było wspólne dzielenie się opłatkiem, oraz poczęstunek. W trakcie spotkania dzieci otrzymały prezenty. Oczywiście, podczas spotkania był czas na wspólne odśpiewanie kolęd. Cała drużyna zrobiła niespodziankę dla swoich opiekunów. Przygotowali oni prezentacje multimedialną, na której znajdowały się zdjęcia z najciekawszych zbiórek, oraz wyjazdów. Przygotowali oni także album ze zdjęciami. W ten sposób wszyscy spędzili miło czas, w piątkowy wieczór.