Samochód na boku, lądował śmigłowiec LPR

W poniedziałek 20 listopada, o godzinie 10:30 na drodze krajowej numer 5 ( na wysokości Szreniawy) samochód uderzył w barierę energochłonną, w wyniku czego samochód zatrzymał się na boku. Niezwłocznie udaliśmy się na miejsce zdarzenia. Sytuacja była bardzo poważna, ponieważ  otrzymaliśmy informacje, że kierowca jest uwięziony w pojeździe. Na miejsce zdarzenia zadysponowano także OSP Plewiska,  dwa zastępy   ze Szkoły  Aspirantów  PSP  z   Poznania ,   policje. Wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR) . Po odjeździe na miejsce akcji,   okazało się, że kierowca opuścił pojazd o własnych siłach, nie potrzebował on pomocy medycznej. W zdarzeniu brał udział jeden samochód marki IVECO. Ruch podczas działań odbywał się wahadłowo. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja

Leave a Comment