Trochę wody dla ochłody !

Mieszkańcy Lubonia  sami mogą  zdecydować  gdzie uruchomiona  zostanie  druga  „mobilna”  kurtyna  wodna. Więcej  informacji poniżej .

W zeszłym roku akcja „Trochę wody dla ochłody ! ” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlatego też w tym roku, uruchomiliśmy kurtynę w parku Zenona Twardowskiego przy ulicy Żabikowskiej. Wszystko to dzięki współpracy z Aquanet S. A. i urzędem Miasta Luboń .

Ogłaszamy  także  mały  konkurs  na  lokalizacje  drugiej  kurtyny wodnej, która będzie  uruchamiana  w upalne  dni.  Aby wziąć   udział  w konkursie  wystarczy  poniżej  lub w  komentarzu  na  Facebook-u  wpisać  ulicę  przy  której ma  powstać  natrysk.   Kurtyna zostanie  uruchomiona  w  okolicy,  która  zdobędzie  jak najwięcej  głosów .  Oddawać  głosy  można  do końca dnia !  Do  31  lipca , do  godziny  23:59.  Zapraszamy do udziału !

Leave a Comment