Wypadek na skrzyżowaniu 11-go Listopada – Kasprowicza

W  niedzielę  9  lipca ,  interweniowaliśmy  na  skrzyżowaniu  11-go  Listopada  – Kasprowicza .  Doszło tam  do  wypadku  drogowego  z  udziałem  dwóch  samochodów osobowych .  Udaliśmy się  tam  alarmowo  samochodem  SLRt  329[P]72.  Dwie osoby zostały poszkodowane , ale ich stan  nie  wymagał  hospitalizacji .  Naszym  zadaniem było  zabezpieczenie miejsca   zdarzenia,  odłączenie akumulatorów ,  oraz udzielenie kwalifikowanej  pierwszej  pomocy osobom  poszkodowanym  do momentu  przyjazd u zespołu  ratownictwa  medycznego.  Przyczyny zdarzenia  ustala policja.

SIS :

– OSP  Luboń,
– Szkoła  Aspirantów PSP  z  Poznanina,
– Policja,
– Pogotowie,
– pogotowie  energetyczne.

Więcej informacji  o  zdarzeniu  znajdą  Państwo  tutaj  :
Zderzenie na 11-go Listopada / słup energetyczny grozi zawaleniem

Leave a Comment