Wypadek z udziałem motocyklisty

We wtorek, 27  czerwca , o  godzinie   19:20 , zadysponowano dwa nasze zastępy  na  ulicę  Dworcową .  Doszło  tam do  wypadku  drogowego .  W  zdarzeniu brał udział  samochód osobowy  oraz  motocykl.  Zespół ratownictwa medycznego dojechał na miejsce przed naszym przyjazdem.   Kierowca  samochodu osobowego  nie  doznał  żadnych  obrażeń . Motocyklista w ciężkim stanie, z urazami wielonarzadowymi został przewieziony do szpitala. Naszym zadaniem  było  także  :   neutralizacja  płynów  ropopochodnych  oraz  odłączenie  zasilania ,  w  obydwu  pojazdach .  Ulica podczas  działań była  nieprzejezdna w obu kierunkach .  Na  miejscu także  Szkoła  Aspirantów  PSP  z  Poznania,  policja oraz technik policyjny,  który  będzie  badać  przyczyny  wypadku.

Leave a Comment