Luboń, Poznańska – Pożar garażu, poszkodowani [film]

Dnia  19 czerwca ,  o  godzinie  23:24 , zadysponowano nas  na  ulicę  Poznańską .  Doszło  tam do pożaru garażu .  Po  dojechaniu  na  miejsce  zdarzenia  niezwłocznie  chcieliśmy  przystąpić  do działań ,  niestety utrudniony był  dojazd  do zdarzenia .  Pierwsza  rota  podała  jeden prąd gaśniczy w  natarciu.  Po  chwili dojechały  jeszcze dwa  zastępy  ze  Szkoły  Aspirantów  PSP  z  Poznania .  Aby dostać się do środka , użyliśmy  piły ratowniczej .  Po  dostaniu  się  do środka , za pomocą  kamery  termowizyjnej  zlokalizowaliśmy  źródło  pożaru.  Następnie naszym  zadaniem  było  opróżnienie  garażu.  Dwie  osoby  próbowały  ugasić  pożar przed naszym  przybyciem.  Zostały  one  przebadane  za  pomocą    monitora  Tox  Co .  Urządzenie  u  jednego  z mężczyzn  wykryło  dużą zawartości tlenku  węgla   w wydychanym powietrzu.  Został on  przewieziony do szpitala przez  zespół  ratownictwa medycznego.  Na  miejsce zadysponowano także  pogotowie  gazowe  i  pogotowie  energetyczne.  Aktualnie  przyczyna  pożaru jest nieznana . Straty szacowane są  na  około 150  tysięcy  złotych.

fot. Luboni.pl

Materiał wideo  :