Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku

Bez nazwy-7

Szanowni Mieszkańcy Lubonia. Po raz kolejny zwracamy się z gorąca prośbą o przekazanie odpisu 1% podatku za rok 2015 na rzecz naszej jednostki, który przełoży się na dalszy rozwój Ochotniczej Straży Pożarnej w Luboniu w postaci zakupu nowoczesnego sprzętu ratowniczo-gaśniczego, który będzie wykorzystywany podczas różnego rodzaju zdarzeń na terenie naszej miejscowości. Pozwoli on nam lepiej wykonywać zadania oraz zwiększy poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu to Twoja organizacja strzegąca Twojego bezpieczeństwa. Wystarczy tak niewiele – tylko 1% – który może uratować komuś życie lub mienie.

Ty też możesz zrobić coś dla innych, rozlicz się i wesprzyj działania lubońskich strażaków ochotników. 1% podatku to część Twojego podatku, która już została przekazana do Urzędu Skarbowego. Teraz wystarczy wybrać naszą jednostkę, by odpis trafił do nas z budżetu państwa. Pomagać Ochotniczej Staży Pożarnej w Luboniu mogą również emeryci i renciści, bez żadnych strat w emeryturach czy rentach.

Pamiętaj o swojej jednostce!

1% podatku na rzecz Związku OSP RP – KRS 0000116212 z dopiskiem:
“Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu, 62-030 Luboń, ul. Żabikowska 36, woj. wielkopolskie”

osppp

 

 

Leave a Comment