Drugie miejsce w Manewrach Ratowniczych 2015

Drugie miejsce w Manewrach Ratowniczych 2015


W sobotę 5 września odbyły się III Toruńskie Manewry Ratownicze. W zmaganiach brało udział sześć drużyn składających się ze strażaków-ratowników, harcerzy, ratowników WOPR i KGHM .Każda drużyna wzięła udział w kilku różnych zdarzeniach. Celem zawodów było doskonalenie procedur kwalifikowanej pierwszej pomocy, pracy w zespole jak również współdziałania ze służbami medycznymi. Strażacy mieli okazję przećwiczyć postępowanie z osobami poszkodowanymi w różnych sytuacjach. Po zakończeniu każdego symulowanego zdarzenia, sędziowie omawiali nasze działania oraz zwracali uwagę na popełnione błędy.

Nasza jednostka w ogólnej kwalifikacji zajeła 2 miejsce !

Przedstawicielami naszej jednostki byli :

1. Michał Kasperczak
2. Piotr Łuczak 
3. Mateusz Chmielewski
4. Krystian Jankowiak
 
Galeria zdjęć : 
[nggallery id = 99]