Zawody Sportowo–Pożarnicze 2015

6 czerwca 2015 roku na stadionie przy ul. Szkolnej 132 w Plewiskach odbyły się już po raz dziesiąty Powiatowe Zawody Strażackie.

Zanim jednak do zmagań stanęli nasi druhowie z OSP Luboń, oraz druhowie z pobliskich jednostek, ulicami Plewisk przejechała parada wozów strażackich. Punktualnie o godzinie 13:30 Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druh Dariusz Piechocki otworzył zawody. Następnie do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn.Celem zawodów sportowo-pożarniczych było intensywne szkolenie pożarnicze niezbędne w przygotowaniu do działań ratowniczych, a zwłaszcza doskonalenie umiejętności obsługi sprzętu, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego oraz popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej.

Nasza jednostka w ogólnej kwalifikacji zajeła 4 miejce !

Przedstawicielami naszej jednostki byli :

1. Piotr Czartoszewski
2. Mikołaj Okupniak
3. Marcin Wawrzyniak
4. Rafał Kubasik
5. Ł Twardowski
6. Dawid Muszyński
7. Norbert Kaźmierczak
8. Krzysztof Pokora

Film z parady i zawodów :

Galeria zdjęć :
[nggallery id = 88]