Wersja mobilna naszej strony !

Wersja mobilna naszej strony !

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki !

PROSTO, SZYBKO, WYGODNIE

W trosce o naszych czytelników w ubiegłych tygodniach rozpoczeliśmy prace nad wersją mobilną naszej strony osplubon.pl . Z wielką przyjemnością informujemy że prace nad mobilną wersją naszej strony dobiegły końca !  Od dzisiaj dostępna jest mobilna wersja strony. Dzięki temu będziecie Państwo mogli sprawdzać najważniejsze informacje prosto i wygodnie na swoim mobilnym urządzeniu !

Wpisz adres osplubon.pl w przeglądarkę Twojego telefonu aby szybko przejrzeć bieżące informacje dostosowane do Twojego urządzenia.

Zrzuty ekranu – Wersji mobilnej

                

Bardzo zależy nam na Państwa opini . Dlatego prośimy o zapoznanie się z wyglądem mobilnej wersji naszej strony, a następnie prośimy Państwa o wystawienie opinii na jej temat, ponizej lub Facebook-u.