Poświęcenie nowego GBA

Poświęcenie nowego GBA

W poniedziałek 4 maja 2015r. odbyła się uroczystość przekazania i poświęcenia wozu bojowego. Uroczystość rozpoczeła się mszą świętą w kościele pw. św. Jana Pawła II  w Luboniu, którą celebrował proboszcz ks. Paweł Dąbrowski.

W mszy świętej wzięli udział strażacy, Burmistrz miasta Luboń – Małgorzata Machalska oraz mieszkańcy Lubonia .

Po mszy kolumna strażaków z zaproszonymi gośćmi, mieszkańcami miasta udali się na parking przed kościołem, gdzie odbyło się oficjalne poświęcenie oraz przekazanie wozu strażakom przez panią Burmistrz.

Oficjalne przekazanie wozu odbędzie się w trakcie Festynu Dnia Dziecka, 30 maja, na Wzgórzu Papieskim.

Wszystkim obecnym dziękujemy za obecność !

Filmik można oglądnąć w jakości FULL HD  :lol:

Galeria zdjęć :

[nggallery id = 75]

[nggallery id = 76]

Zdjęcia :

Maciej Splisgart,

Roman Sobociński

Filmik :

Maciej Splisgart,

Dawid Muszyński,

 

 

Darmowy licznik odwiedzin